Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
