Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Apply
te: ఆపాదించు
