Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Remove
th: เอาออก

en: Search
th: ค้นหา

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Create
th: สร้าง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)
