Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
