Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Comments
uk: Коментарі

en: Search
uk: Пошук

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Create
uk: Створити

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Apply
uk: Застосувати

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Restore
uk: Відновити

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Download feature
uk: Завантажити властивість

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Update style
uk: Оновити стиль

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: Add and configure
uk: Додати і налаштувати

en: Save and add
uk: Зберегти та додати
