Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Remove
vi: Xoá

en: Comments
vi: Bình luận

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Create
vi: Tạo

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Restore
vi: Phục hồi

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Download feature
vi: Tải về tính năng

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: Update style
vi: Cập nhật kiểu

en: Add effect
vi: Thêm hiệu ứng
