Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Create
az: Yaradıldı

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
