Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Comments
ca: Comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Create
ca: Crea

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Apply
ca: Aplica

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Restore
ca: Restaura

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Update style
ca: Actualitza l'estil

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte
