Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Remove
eo: Forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Create
eo: Kreu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Apply
eo: Apliku

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
