Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Remove
fi: Poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: Search
fi: Etsi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Create
fi: Luo

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Apply
fi: Käytä

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Restore
fi: Palauta

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Download feature
fi: Lataa ominaisuus

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Update style
fi: Päivitä tyyli

en: Add effect
fi: Lisää efekti

en: Add and configure
fi: Lisää ja konfiguroi

en: Save and add
fi: Tallenna ja lisää
