Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Remove
hr: Ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: Search
hr: Pretraga

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Create
hr: Stvori

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Apply
hr: Primjeni

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Update style
hr: Osvježi stil

en: Add effect
hr: Dodaj efekt
