Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Remove
ro: Elimină

en: Comments
ro: Comentarii

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Create
ro: Crează

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Apply
ro: Aplică

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Restore
ro: Restaurează

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Update style
ro: Actualizare stil

en: Add effect
ro: Adăugare efect
