Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Apply
sk: Použiť

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať
