Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Confirm
sr: Потврди

en: Remove
sr: Уклони

en: Search
sr: Претрага

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Main menu
sr: Главни мени
