Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Add new comment
ta: புதிய கருத்தை சேர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி

en: (active tab)
ta: (நடப்பு கீற்று)

en: Add effect
ta: விளைவு சேர்க்க

en: !local-task-title!active
ta: !local-task-title !active
