Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Close
ar: إغلاق

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Site under maintenance
ar: الموقع قيد الصيانة
