Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Access denied
id: Akses dinafikan

en: Close
id: Tutup

en: Page not found
id: Halaman tidak dijumpai

en: Loading
id: Sedang memuatkan

en: Site under maintenance
id: Laman dalam penyenggaraan
