Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Rows
az: Sıralar

en: Random
az: Təsadüfi

en: Close
az: Bağlı

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Columns
az: Sütunlar

en: Effect
az: Effekt

en: Site under maintenance
az: Sayt təmirdədir
