Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Effects
da: Effekter

en: Rows
da: Rækker

en: Random
da: Tilfældig

en: Close
da: Luk

en: Previous button text
da: Forrige knap tekst

en: Next button text
da: Næste knap tekst

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Loading
da: Indlæser

en: Columns
da: Kolonner

en: Effect
da: Effekt

en: Pause time
da: Pause tid

en: Site under maintenance
da: Site under opdatering

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.
