Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Navigation
eo: Navigado

en: Rows
eo: Vicoj

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Site under maintenance
eo: Retejo sub prizorgado
