Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Navigation
et: Menüü

en: Rows
et: Ridu

en: Random
et: Juhuslik

en: Close
et: Sulge

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Loading
et: Laadimine

en: Columns
et: Veerud

en: Effect
et: Efekt

en: Site under maintenance
et: Leht on hooldamisel

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
