Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Rows
gu: હરોળો

en: Close
gu: બંધ

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Effect
gu: અસર

en: Site under maintenance
gu: સાઇટ જાળવણી હેઠળ છે
