Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Navigation
he: ניווט

en: Rows
he: שורות

en: Random
he: אקראי

en: Close
he: סגירה

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Loading
he: בטעינה

en: Columns
he: עמודות

en: Effect
he: אפקט

en: Site under maintenance
he: האתר בתחזוקה

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
