Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Close
hi: बंद करे

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: Loading
hi: लोड हो रहा है

en: Site under maintenance
hi: साइट रखरखाव के तहत ।
