Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Rows
ast: Fileres

en: Close
ast: Zarrar
