Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Close
eu: Itxi

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Effect
eu: Efektua

en: Site under maintenance
eu: Webgunea mantentze lanetan dago

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
