Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Effects
fa: جلوه‌ها

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Random
fa: تصادفی

en: Close
fa: بستن

en: ms
fa: میلی ثانیه

en: Fade
fa: محو شدن

en: Previous button text
fa: متن دکمه‌ی قبلی

en: Next button text
fa: متن دکمه‌ی بعدی

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Effect
fa: اثر

en: Pause time
fa: مدت توقف

en: Site under maintenance
fa: سایت تحت تعمیر و نگهداری است

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Slices
fa: تکه‌ها

en: Fold
fa: تا شدن

en: Slice Down
fa: برش به پایین

en: Slice Down Left
fa: برش به پایین چپ

en: Slice Up
fa: برش به بالا

en: Slice Up Left
fa: برش به بالا چپ

en: Slice Up Down
fa: برش به بالا پایین

en: Slice Up Down Left
fa: برش به بالا پایین چپ

en: Slide In Right
fa: برش به داخل راست

en: Box Random
fa: جعبه تصادفی

en: Box Rain
fa: جعبه باران

en: Box Rain Reverse
fa: جعبه باران معکوس

en: Box Rain Grow
fa: جعبه باران درخشان

en: Box Rain Grow Reverse
fa: جعبه باران درخشان معکوس

en: Slide in Left
fa: اسلاید در چپ

en: Select an effect. The chosen effect will be used to transition between slides.
fa: یک جلوه را انتخاب کنید. جلوه‌ی انتخاب شده برای انتقال بین اسلایدها استفاده می‌شود.

en: Effect properties
fa: ویژگی‌های جلوه

en: Used for slice animations.
fa: برای انیمیشن تکه‌ها استفاده می‌شود.

en: Box columns
fa: ستون‌های جعبه

en: Used for box animations.
fa: برای انیمیشن‌ جعبه‌ها استفاده می‌شود.

en: Box rows
fa: سطرهای جعبه

en: Pause animation when hovering over the slide
fa: متوقف شدن انیمیشن هنگامی که موس بر روی اسلاید قرار می‌گیرد

en: Enter a time in milliseconds. The animation speed determines how long it takes to transition from one slide to the next.
fa: یک زمان را بر حسب میلی ثانیه وارد کنید. سرعت انیمیشن، مشخص می‌کند که چقدر زمان طول می‌کشد تا حرکت از یک اسلاید به اسلاید بعدی صورت گیرد.

en: Disable slide transitions while the user is hovering over the slide.
fa: غیرفعال کردن انتقال اسلایدها هنگامی که کاربر موس را بر روی اسلاید قرار می‎دهد.

en: Display directional navigation
fa: نمایش ناوبری جهتی

en: Display navigation buttons to go back to the previous slide and move forward to the next slide.
fa: نمایش دکمه‌های حرکتی جهت بازگشت به اسلاید قبلی و حرکت به جلو به اسلاید بعدی.

en: Display control navigation
fa: نمایش ناوبری کنترلی

en: Display navigation buttons to select an individual slide.
fa: نمایش دکمه‌های ناوبری جهت انتخاب یک اسلاید واحد

en: Use thumbnails for control navigation
fa: استفاده از تصاویر بند انگشتی جهت ناوبری کنترل

en: Disable automatic slide transitions
fa: غیر فعال کردن انتقال خودکار اسلاید‌ها

en: For the use to manually navigate between slides.
fa: جهت حرکت دستی بین اسلاید‌ها

en: Enter a time in milliseconds. The pause time determines how long each slide is displayed before transitioning to the next slide.
fa: یک زمان را بر حسب میلی ثانیه وارد کنید. زمان توقف مشخص می‌کند که پیش از حرکت به اسلاید بعدی، یک اسلاید باید به چه مدت نمایش داده شود.

en: Use thumbnails of each slide as control navigation buttons. In order for thumbnails to be displayed, a compatible theme is required.
fa: استفاده از تصاویر بند انگشتی هریک از اسلایدها به عنوان دکمه‌های ناوبری کنترل. برای این که تصاویر بند انگشتی نمایش داده شوند، به یک پوسته‌ی سازگار نیاز است.

en: Slide image style
fa: استایل تصویر اسلاید

en: Use image styles to generate slider images
fa: استفاده از استایل‌های تصویر برای تولید تصاویر اسلاید

en: Easily modify, scale, crop and apply various effects to slider images using <a href="@image-styles">Image styles</a>.
fa: به راحتی تصاویر اسلایدها را با استفاده از <a href="@image-styles">استایل‌های تصویر</a> جرح و تعدیل، تغییر اندازه و برش داده و جلوه‌های مختلفی را برروی آنها اعمال کنید.

en: Select an image style to apply to slide images.
fa: یک استایل تصویر انتخاب کنید که بر روی تصاویر اسلاید اعمال شود.

en: Tumbnail image style
fa: استایل تصویر بند انگشتی

en: Select an image style to apply to slide thumbnail images.
fa: یک استایل تصویر انتخاب کنید که بر روی تصاویر بند انگشتی اسلاید اعمال شود.
