Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Navigation
gl: Navegación

en: Rows
gl: Filas

en: Random
gl: Aleatorio

en: Close
gl: Pechar

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Loading
gl: Cargando

en: Effect
gl: Efecto

en: of
gl: de

en: Site under maintenance
gl: Modo de mantemento

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
