Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: Loading
ka: იტვირთება

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Site under maintenance
ka: საიტი რემონტშია
