Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: of
my: ၏

en: Site under maintenance
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် ပြင်ဆင်နေပါတယ်

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
