Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Navigation
nn: Navigering

en: Rows
nn: Rader

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Close
nn: Lukk

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: Site under maintenance
nn: Vedlikehald
