Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Rows
te: వరుసలు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: Site under maintenance
te: సైటు మరమ్మత్తులో ఉంది
