Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Close
ug: يېپىش

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: of
ug: جەمئىي
