Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Navigation
ca: Navegació

en: Rows
ca: Files

en: Random
ca: Aleatori

en: Close
ca: Tanca

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Loading
ca: Carregant

en: Columns
ca: Columnes

en: Effect
ca: Efecte

en: of
ca: de

en: Site under maintenance
ca: El web està en manteniment

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.
