Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Rows
hr: Redovi

en: Random
hr: Nasumično

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Effect
hr: Efekt

en: Site under maintenance
hr: Lokacija je van mreže

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
