Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Rows
is: Raðir

en: Close
is: Loka

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: Loading
is: Hleð

en: of
is: af

en: Site under maintenance
is: Vefsvæði í viðhaldsham
