Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Rows
lv: Rindas

en: Random
lv: Nejaušs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Effect
lv: Effekts

en: of
lv: no

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
