Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
