Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
