Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Effects
pl: Efekty

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Rows
pl: Wiersze

en: Random
pl: Losowo

en: Close
pl: Zamknij

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Columns
pl: Kolumny

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Effect
pl: Efekt

en: of
pl: z

en: Site under maintenance
pl: Serwis w trakcie prac konserwacyjnych.

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: No content found
pl: Nie znaleziono zawartości
