Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Close
am: ዝጋ
