Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Effects
cs: Efekty

en: Navigation
cs: Navigace

en: Rows
cs: Řádky

en: Random
cs: Náhodný

en: Close
cs: Zavřít

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: Loading
cs: Načítání

en: Columns
cs: Sloupce

en: Effect
cs: Efekt

en: of
cs: z

en: Site under maintenance
cs: Údržba webu

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.
