Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Random
cy: Ar hap

en: Close
cy: Yn agos

en: Page not found
cy: Methu darganfod y dudalen

en: Effect
cy: Effaith
