Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Navigation
is: Navigatión

en: Page not found
is: Síða ikki funnin

en: Site under maintenance
is: Heimasíðan verður viðlíkahildin

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
