Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Rows
jv: Baris

en: Fade
jv: Bureng

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: Loading
jv: Ngemot

en: Effect
jv: Efék

en: Site under maintenance
jv: Laman lagi didandani

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
