Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Site under maintenance
ku: ماڵپەڕ لە ژێر چاودێریدایە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
