Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Close
mr: बंद

en: Page not found
mr: पान सापडले नाही
