Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Rows
ps: کتارونه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Close
ps: تړل

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: Columns
ps: ستنې
