Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Effects
sk: Efekty

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Rows
sk: Riadky

en: Random
sk: Náhodný

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Effect
sk: Efekt

en: of
sk: z

en: Site under maintenance
sk: Stránka v režime údržby

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
