Twitter Bootstrap Modal (7.x-3.4) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Navigation
sv: Navigering

en: Rows
sv: Rader

en: Random
sv: Slumpvis

en: Close
sv: Stäng

en: Fade
sv: Tona

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: Loading
sv: Laddar

en: Columns
sv: Kolumner

en: Effect
sv: Effekt

en: of
sv: av

en: Site under maintenance
sv: Webbplatsen underhålls

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.
